Company Overview

Úvod Úprava vody – Vířivky

Úprava vody ve vířivkách - whirlpool

Nabízíme úpravu vody ozonem, bez chemie, čistě a ekologicky. Do nových či již vybudovaných vířivek.

Systém Ekozone WHIRLPOOL vám poskytne neobyčejný zážitek při každé koupeli. Ať už to je pro vaše hosty ve veřejné vířivé koupeli nebo je to pro váš soukromý whirlpool bazén. O příjemný zážitek se postarají miliony bublinek skrývající v sobě regenerační a léčivou energii, jež působí na vaše tělo. Víření koupele už nemá na starosti jen obyčejná voda. Dávka ozónu, kterou je hnaná voda je ošetřená naprosto ekologickou metodou. Není potřeba používat dezinfekčních a jiných chemických prostředků, které jsou pro naše tělo  jen zátěží, ohrožují naše zdraví a snižují jeho obranyschopnost.

Odstraňte chemikálie

Zvýšená kvality vody za současného snížení provozních nákladů. Umožní odstranit dávky chemických látek. U aplikací, kde je normou požadováno použití chemických látek ( např. chloru ) je optimální řešení využití stávající technologie v kombinaci s technologií ozonizace. To umožní snížit  dávkování chemikálií a přitom splnit požadavek udávaný normou.

ÚSPORA ENERGIE

Je prokázáno, že ,množství dopouštěné vody k ředění lze snížit až o 20%. S tím souvisí i velká úspora energie spojená s vyhříváním vody. Tyto dva stěžejní aspekty úspory energie jsou podtrženy energetickou nenáročností, kterou se ozonizace vody vyznačuje.

Ozdravné účinky

Důsledkem odstranění velkého množství chemických látek je přirozeně pozitivní přínos pro naše tělo. Ten je násoben zdraví prospěšnému působení ozonizované vody. Nejen, že dochází ke snížení výskytu škodlivých látek, bakterií, virů plísní a dalších. Dále podporuje lepší prokrvení pokožky a svalstva.

Při aplikaci chloru nebo jeho sloučenin na ošetření  vody dochází k tvorbě vedlejších produktů chlorace, které mají negativní vliv na lidské zdraví. Jedná se o toxické a dráždivé látky.

Nedráždí kůži ani oči

Ozon dobře rozkládá organické nečistoty na neškodné látky, na rozdíl od chlóru, kde reakcí chlóru s organickými látkami vznikají škodlivé THM – trihalometany, které jsou zdraví velmi škodlivé.

Nové i stávající

Ozonizační technologie je vhodná pro všechny typy vířivých bazénů, jak nově vybudované, tak stávající. Díky tomu můžete systém ozonizace včlenit do technologie úpravy vody nejen v nových a rekonstruovaných stavbách, ale i do stávajících technologií.

Dezinfikuje a čistí

OZON má velmi silné oxidační schopnosti a silný dezinfekční účinek, proto se ozon  využívá v mnoha různých oborech lidské činnosti, např. úprava vody, potravinářská činnost, dezinfekce ve výrobním procesu, úpravě vzduchu v průmyslových činnostech a mnohé další.

250
Dokončených projektů
v roce 2017.
11
Let v oboru.
Již od roku 2006.
1250+
Spokojených zákazníků,
během našeho působení.