Typography Element

Úvod Bazény

Bazény a vířivky

Nerezové bazény

Chladná elegance našich bazénů ve spojení s nejvyšší jakostí materiálu a kvalitou zpracování. Nerezové bazény v sobě míchají několik předností. Nerez jako materiál je téměř bez údržbový, oproti klasickým bazénům nemusíte stěny čistit,  je odolná vůči UV záření (neztrácí barvu a nebledne), vůči mrazům a teplu. Hladký povrch je ideální z hlediska hygieny.

Stěny bazénů jsou vyrobeny z hladkého jednostranně broušeného nerezového plechu. Pro správný přenos tlaku vody jsou vnější strany vybaveny nerezovými žebry, kterou jsou také uzpůsobeny pro změnu tlaku při vypuštění bazénu.

Příslušenství  : Masážní trysky, skimmery, protiproudy, osvětlení a další.

Originální bazény na míru

Výroba bazénů je vždy přizpůsobená potřebám a projektu klienta, tudíž jsou všechny naše bazény originální  a vyráběny na míru. Nerez je v tomto směru jedinečně houževnatý materiál a její využití pro individuální řešení a speciální projekty a požadavky, je její hlavní předností. Spolu s bazénem dotváří jeho působící dojem detaily a vybavení, které také vždy maximálně přizpůsobujeme potřebám našeho zákazníka.

Ukotvení bazénu je nejčastěji prováděno na základní betonovou desku či základový betonový pás. Bazén je následně sestaven (svařen) až na místě, vzniká hladký hygienický povrch, který nereaguje na vnější prostředí znečištění nebo chemikálie.

Nerezové vířivky

Originální design

Nerezový materiál, ze kterého jsou naše vířivky vyrobeny, umožňuje vytvořit lázeň s dokonalým a jedinečným designem. Proudové trysky navržené přesně dle představ zákazníka tak aby byly příjemnou pro masáž celého těla.

Vířivky je možné vybavit o automaticky posuvné kryty, izolace je prováděna PUR pěnou a termoizolačním krytem. Naše vířivky nejsou jenom o krásném designu, ale hlavně o kvalitě zpracování a  ušlechtilosti materiálů, které jsou při tvorbě použity. Proto  máme vysoké technické zpracování a používáme jen ty nejkvalitnější materiály na trhu.

Ekonomika provozu

Ať už chcete vířivku pro veřejný provoz nebo pro privátní, zpracujeme Váš projekt na míru a vše přizpůsobíme přesně vašim představám, ty doplníme o naše technické znalosti, tak aby vám naše vířivky sloužily co nejdéle a s nízkými náklady na provoz.

Při tvorbě projektu a designování se soustředíme také na ekonomickou stránku věci, tedy se vždy našim zákazníkům  navrhnout a předložit projekty s ohledem na co nejnižší spotřebu vody, úsporu při použití chemikálií a celkovou úsporu provozu vířivého bazénu. Každý projekt má svá specifika a těm se přizpůsobujeme.

Projektování a 3D návrh

Vytvoření modelu

Vytvřením 3D modelu v digitální podobě si uděláte nejlepší představu o bazénu nebo vířivce, kterou  chcete zrealizovat. Ať už je to u vás na zahradě, v interiéru domu, hotelovém bazénu, SPA a WELLNSS centrum nebo na jakémkoliv jiném místě, vždy se snažíme naším zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

Technické řešení

S projektem vám vytvoříme také návrh technického řešení a technologické vybavení aby vaše bazény nebo vířivky mohly být bez chemie a nedráždil oči pokožku a celkově nenarušoval zdraví vás nebo vašich klientů. Protože jedině s bazény bez chemie docílíte zdravého koupání.