Company Overview

Úvod Úprava vody – Bazény

Úprava vody v bazénech

Nabízíme úpravu vody ozonem, bez chemie, čistě a ekologicky. Do nových či již vybudovaných bezénů.

Ozonizační technologie zvyšuje komfort  a pohodu při užívání bazénu. Voda je udržována v takové kvalitě, jako nikdy předtím, bez bakterií, virů, tvorby řas, zápachu chloru a dalších nepříznivých vlivů. Ozon je až 3000 krát účinnější vůči bakteriím a vírům než chlor. Ozon dobře rozkládá organické nečistoty na neškodné látky, na rozdíl od chloru, kde reakcí chloru s organickými látkami vznikají škodlivé THM – trihalometany, které jsou zdraví velmi nebezpečné.

 

Všechny typy bazénů

Ozonizační technologie úpravy bazénové vody je vhodná pro všechny typy bazénů, jak nově vybudované, tak stávající. Přednosti této technologie vyniknou hlavně v bazénech s velkým množstvím organických látek ve vodě. Stejně tak v krytých bazénech, u kterých by jiná technologie např. chlorování nepříjemně obtěžovalo svým zápachem. Dále u bazénů s teplejší vodou nad 28°C. U ozonizační technologie je ovzduší u bazénu příjemně osvěženo kyslíkem z rozkládajícího se ozonu.

ZLEPŠUJE ZDRAVOTNÍ STAV

Mezi další přednosti patří příznivý vliv ozonu na zdravotní stav koupajících, z těchto důvodů se ozon často používá v rehabilitačních zařízeních k léčbě pohybového ústrojí, zánětů, kožních nemocí, pro celkové zlepšení funkce metabolismu a mnoho dalších.

Ozdravné účinky

Důsledkem odstranění velkého množství chemických látek je přirozeně pozitivní přínos pro naše tělo. Ten je násoben zdraví prospěšnému působení ozonizované vody. Nejen, že dochází ke snížení výskytu škodlivých látek, bakterií, virů plísní a dalších. Dále podporuje lepší prokrvení pokožky a svalstva.

Při aplikaci chloru nebo jeho sloučenin na ošetření  vody dochází k tvorbě vedlejších produktů chlorace, které mají negativní vliv na lidské zdraví. Jedná se o toxické a dráždivé látky.

Nedráždí kůži ani oči

Ozon dobře rozkládá organické nečistoty na neškodné látky, na rozdíl od chlóru, kde reakcí chlóru s organickými látkami vznikají škodlivé THM – trihalometany, které jsou zdraví velmi škodlivé.

Nové i stávající

Ozonizační technologie je vhodná pro všechny typy vířivých bazénů, jak nově budované, tak stávající. Díky tomu můžete systém ozonizace včlenit do technologie úpravy vody nejen v nových a rekonstruovaných stavbách, ale i do stávajících technologií.

Dezinfikuje a čistí

OZON má velmi silné oxidační schopnosti a silný dezinfekční účinek, proto se ozon  využívá v mnoha různých oborech lidské činnosti, např. úprava vody, potravinářská činnost, dezinfekce ve výrobním procesu, úpravě vzduchu v průmyslových činnostech a mnohé další.

250
Dokončených projektů
v roce 2017.
11
Let v oboru.
Již od roku 2006.
1250+
Spokojených zákazníků,
během našeho působení.