Company Overview

Úvod Úprava vzduchu

Úprava vzduchu ozonem

Úprava vzduchu pro snížení nákladů provozu a zvýšení prestiže provozovny díky příjemnějšímu prostředí.

Úprava vzduchu ozonem 100% řeší nepříjemný zápach a nízkou větratelnost místností jako jsou sportovní haly, fitness centra, solária, aquaparky, kryté veřejné bazény, lázně – obzvláště pak sociální zařízení a šatny těchto míst. Nespokojenost návštěvníků s těmito problémy je spolehlivým ukazatelem těchto celosezónních problémů. 

„Tam nepůjdeme – bude tam spousta lidí, zápach, dusno a nedýchatelno, pojďme raději ven, třeba na kolo.“

Odstranění tohoto negativního fenoménu klasickou cestou (odsáváním či chlazením vzduchu) je finančně jednou z nejnákladnějších věcí při každodenním provozu.

Proto jsem vyvinuli generátor ozonu FOR HEALTH , jehož příkon je srovnatelný s úspornou žárovkou.

Ozdravené účinky

Důsledkem odstranění velkého množství chemických látek je přirozené pozitivní přínos pro naše tělo. Ten je násoben zdraví prospěšnému působení ozonizované vody. Nejen, že dochází ke snížení výskytu škodlivých látek, bakterií, virů plísní a dalších. Dále podporuje lepší prokrvení pokožky a svalstva.

Pachy, alergeny, zárodky virů jsou zničeny a zůstává pouze čistý svěží vzduch jako po bouřce s dostatečnou zásobou kyslíku pro vaše hosty.

Nedráždí kůži ani oči

Ozon dobře rozkládá organické nečistoty na neškodné látky, na rozdíl od chlóru, kde reakcí chlóru s organickými látkami vznikají škodlivé THM – trihalometany, které jsou zdraví velmi škodlivé.

Čisté svěží ovzduší

  •  – Minimální energetická náročnost
  •  – Snížená nutnost větrání prostoru
  •  – Velká úspora ve vytápění
  •  – Konec plísním, bakteriím a zápachu
  •  – Bezúdržbový provoz

Dezinfikuje a čistí

OZON má velmi silné oxidační schopnosti a silný dezinfekční účinek, proto se ozon  využívá v mnoha různých oborech lidské činnosti, např. úprava vody, potravinářská činnost, dezinfekce ve výrobním procesu, úpravě vzduchu v průmyslových činnostech a mnohé další.

250
Dokončených projektů
v roce 2017.
11
Let v oboru.
Již od roku 2006.
1250+
Spokojených zákazníků,
během našeho působení.