Company Overview

Úvod Úprava vody – Jezírka

Úprava vody v jezírku

Nabízíme úpravu vody ozonem, bez chemie, čistě a ekologicky. Do nových či již vybudovaných jezírek.

Ozon, zlepšuje kvalitu vody, čistotu, zamezuje tvorbě jakýchkoliv bakterií ( i mikro-bakterií ), je ekologický a dezinfikuje. Z dlouhodobého hlediska je nízko nákladový – tedy šetří vynaložené finance, které by jste museli dát do údržby jezírka.

Úprava vody v jezírku je často v klasickém případě poměrně složitá. Vlivem nízké hladiny po okrajích a v nekoupací části, se na těchto místech často tvoří řasy a voda se rychle zahřívá což pomáhá růstu dalším bakteriím. Díky úpravě vody ozonem tento problém naprosto odpadá. Ozon jsme schopni elegantně dovézt i na mělká místa a tím zabezpečit čistou vodu po celé ploše.
Přesvědčte se sami ve videu napravo.

Ozdravné účinky

Důsledkem odstranění velkého množství chemických látek je přirozeně pozitivní přínos pro naše tělo. Ten je násoben zdraví prospěšnému působení ozonizované vody. Nejen, že dochází ke snížení výskytu škodlivých látek, bakterií, virů plísní a dalších. Dále podporuje lepší prokrvení pokožky a svalstva.

Při aplikaci chloru nebo jeho sloučenin na ošetření  vody dochází k tvorbě vedlejších produktů chlorace, které mají negativní vliv na lidské zdraví. Jedná se o toxické a dráždivé látky.

Nedráždí kůži ani oči

Ozon dobře rozkládá organické nečistoty na neškodné látky, na rozdíl od chlóru, kde reakcí chlóru s organickými látkami vznikají škodlivé THM – trihalometany, které jsou zdraví velmi škodlivé.

Nové i stávajcí

Ozonizační technologie je vhodná pro všechny typy jezírek, jak nově vybudované, tak stávající. Díky tomu můžete systém ozonizace včlenit do technologie úpravy vody nejen v nových a rekonstruovaných stavbách, ale i do stávajících technologií.

Dezinfikuje a čistí

OZON má velmi silné oxidační schopnosti a silný dezinfekční účinek, proto se ozon  využívá v mnoha různých oborech lidské činnosti, např. úprava vody, potravinářská činnost, dezinfekce ve výrobním procesu, úpravě vzduchu v průmyslových činnostech a mnohé další.

250
Dokončených projektů
v roce 2017.
11
Let v oboru.
Již od roku 2006.
1250+
Spokojených zákazníků,
během našeho působení.